Projekt ma na celu przeszkolenie 7716 pełnoletnich obywateli z obszaru podkarpackiego w zakresie podstawowych kompetencji cyfrowych, zgodnie z wymaganiami Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Szczególny nacisk zostanie położony na naukę korzystania z profilu zaufanego, e-usług publicznych oraz rozwijanie umiejętności związanych z higieną cyfrową.
Rekrutacja przedłużona do 10 lipca! Darmowe szkolenia cyfrowe „Obywatel 2.0” na Podkarpaciu
Wtorek, 26 Maj 2026
Świat ucieka do przodu, a załatwianie spraw przez internet to już codzienność. Jeśli chcesz poczuć się pewniej przed ekranem komputera czy smartfona, mamy konkret: wydłużamy zapisy do projektu „Obywatel 2.0” na Podkarpaciu aż do 10 lipca.
To szansa, żeby od zera lub od podstaw nauczyć się tego, co naprawdę ułatwia...
więcej